فروشگاه مجله علمی داد و ستد دانشنامه بپرس همکاری با دام پخش تماس با ما درباره ما تعرفه تبلیغات
داد و ستد دام پخش
داد و ستد دام پخش

درباره دام پخش:

مجموعه دام پخش در سال ۱۳۹۸ ، با هدف ارتقای سطح خرید وفروش در صنعت دام ، طیور ،آبزیان و زنبور عسل کشور و نزدیکی هرچه بیشتر تولید کننده ومصرف کننده و همچنین ارتقای سطح علمی و افزایش سطح آگاهی فعالان عرصه صنعت تولیدی دام وطیور و آبزیان کشور راه اندازی گردید .
ما در این مجموعه با راه اندازی چند بخش مختلف شامل : فروشگاه اینترنتی ، مجله علمی ، سامانه دادوستد وتالار گفتگو سعی بر این داشته ایم تا همزمان با افزایش سطح علمی مخاطبان خود ، چگونکی و نحوه خرید آنها را نیز در راستای خرید اصولی و صحیح اصلاح نموده و آگاهی آنها در زمینه محصولات تولیدی دیگران را ارتقا دهیم .
این مجموعه در همین راستا با راه اندازی سامانه دادوستد دام پخش در کنار فروشگاه اینترنتی ، فضایی امن را ایجاد نموده تا فروشنده و خریدار در هر کجای ایران ، قادر باشند همدیگر را به آسانی پیدا کرده ومحصولات مورد نیاز خودرا به سرعت وبا قیمت مناسب تهیه نمایند .
این مجموعه در راستای تعهد خود مبنی بر افزایش سطح علمی مخاطبان ، با راه اندازی مجله علمی دام پخش سعی نموده است تا با ارائه کاملترین و دقیق ترین مقالات علمی وبه روز ، در زمینه دام ، طیور آبزیان ،اسب ،زنبور عسل وحیوانات خانگی تمامی نیازهای علمی مخاطبان خود را پاسخگو باشد .
این مجموعه همچنین با راه اندازی بخش تالار گفتگو در سایت دام پخش بستری را ایجاد نموده تا کارشناسان مختلف صنعت اعم از دامپزشکان ، دانشجویان و کلیه متخصصان و صاحب نظران در زمینه صنعت دام ، طیور ، آبزیان و زنبور عسل با حضور در انجمن های تخصصی ، نسبت به پاسخگویی به سوالات و مشکلات مطرح شده توسط کاربران شرکت کننده در تالار اقدام نمایند .
مجموعه دام پخش بر این باور است که تنها راه کاهش مشکلات صنعت دام، طیور و آبزیان کشور و بهبود شرایط تولید در کشور ، افزایش سطح علمی و آگاهی تولید کننده و مصرف کننده وکاهش فاصله مابین آنها می باشد .
ما در این راه دست تمامی تولید کنندگان ، متخصصان ،دامپزشکان و کلیه فعالان عرصه صنعت دام ، طیور ،آبزیان و زنبور عسل کشور را صمیمانه فشرده و تمام قد آماده همکاری با آنها می باشیم .

با ما فردا را امروز تجربه کنید .
“اینجا فرداست”